تبلیغات
خزانه معین استان خوزستان - مصوبه شماره ۱۸۵۷۵۱/ت۵۰۲۸۶هـ موضوع ضریب حقوق سال 1393

سال دولت و ملت همدلی و همزبانی گرامی باد

مصوبه شماره ۱۸۵۷۵۱/ت۵۰۲۸۶هـ موضوع ضریب حقوق سال 1393

تاریخ:1392/12/25-07:50

هیئت وزیران در جلسه ۱۴/ ۱۲/ ۱۳۹۲ به پیشنهاد مشترك معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و به استناد اصل یكصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، ماده (۷۶) قانون مدیریت خدمات كشوری مصوب ۱۳۸۶ و بند (الف) ماده (۵۰) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران مصوب ۱۳۸۹ تصویب كرد:

۱- ضریب حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و قضات برای سال ۱۳۹۳ به میزان هفده هزار و یكصد و نود (۱۷۱۹۰) ریال تعیین می شود.

۲- ضریب حقوق شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات كشوری برای سال ۱۳۹۳ به میزان یكهزار و دویست و هفت (۱۲۰۷) ریال تعیین می شود.

۳- ضریب حقوق كارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت كاركنان دولت ( از جمله كارمندان وزارت اطلاعات و شاغلین پست های سیاسی وزارت امور خارجه) برای سال ۱۳۹۳ به میزان یكهزار و دویست و هفت (۱۲۰۷) ریال تعیین می شود.

۴- ضریب حقوق بازنشستگان موضوع بند (ج) ماده (۵۰) قانون برنامه پنجم توسعه برای سال ۱۳۹۳ به میزان هزار و دویست و هفت (۱۲۰۷) ریال تعیین می شود.

۵- حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران و مشتركان صندوق های بازنشستگی كشوری و نیروهای مسلح و سایر صندوق های وابسته به دستگاه های اجرایی، موسسات انتفاعی وابسته به دولت، نهادها و موسسات عمومی غیردولتی در سال ۱۳۹۳ به میزان بیست درصد نسبت به سال ۱۳۹۲ افزایش می یابد.

۶- سقف افزایش حقوق كاركنان موسسات انتفاعی وابسته به دولت، نهادها و موسسات عمومی غیردولتی، بانكهای دولتی، بیمه ها و شركتهای دولتی كه قانون مدیریت خدمات كشوری را اجرا ننموده اند، در سال ۱۳۹۳ بیست درصد تعیین می شود.

۷- حداقل حقوق و فوق العاده های مستمر (شاغلین) موضوع تبصره ماده (۷۶) قانون مدیریت خدمات كشوری برای كارمندان دستگاههای اجرایی مشمول این قانون و سایر مشمولین ماده مذكور به استثنای مشمولین بند (۹) این تصویب نامه در سال ۱۳۹۳ به میزان شش میلیون (۰۰۰/ ۰۰۰/ ۶) ریال و حداكثر حقوق و فوق العاده های مستمر این قبیل كارمندان هفت برابر حداقل حقوق مذكور در این بند تعیین می شود.

۸- حداقل حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران و مشتركان صندوق های بازنشستگی كشوری و نیروهای مسلح و سایر صندوق های وابسته به دستگاههای اجرایی به میزان شش میلیون (۰۰۰/ ۰۰۰/ ۶) ریال و حداكثر حقوق آنان نیز هفت برابر حداقل حقوق بازنشستگی تعیین می شود.

۹- حداقل حقوق كارمندان مشمول بند (۳) این تصویب نامه در سال ۱۳۹۳ با احتساب فوق العاده ویژه و فوق العاده جذب به میزان شش میلیون (۰۰۰/ ۰۰۰/ ۶) ریال و حداكثر هفت برابر حداقل مذكور در این بند تعیین می شود.

۱۰- پرداخت فوق العاده اضافه كار ساعتی به كارمندان دستگاه های اجرایی مشمول این تصویب نامه با رعایت بند (ز) ماده (۵۰) قانون برنامه پنجم توسعه در سقف اعتبار مصوب دستگاه مجاز است. تشخیص كاركنانی كه به اقتضای شغلی مطابق با بند (۹) ماده (۶۸) قانون مدیریت خدمات كشوری اضافه كار بیشتری دریافت می نمایند با بالاترین مقام دستگاه اجرایی یا مقامات مجاز موضوع ماده (۵۳) قانون محاسبات عمومی كشور خواهد بود.

اسحاق جهانگیری  معاون اول رییس جمهور

فایل WORD مصوبه را از اینجا دریافت کنید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
Admin Logo
themebox Logo